O firmie

VITEC zajmuje się przede wszystkim wprowadzaniem na rynek spalarni (padłych zwierzat, padliny) odpadów i wyposażeniem budynków inwentarskich. W szerokim wachlarzu spalarni reprezentujemy renomowanego lidera w tej branży firmę Addfield z Wielkiej Brytanii.

W swojej ofercie posiadamy spalarnie niskiej wydajności na fermy drobiowe, fermy świń i bydła oraz innych zwierząt inwentarskich, spalarnie niskiej wydajności z linii "PET" dla klinik i lecznic weterynaryjnych, cmentarzy dla zwierząt.

Mogą one być także wykorzystane przez gminy do utylizacji padłej zwierzyny przy drogach. Ponadto posiadamy w ofercie specjalną linię "Marine" dla przemysłu rybnego, hodowców ryb, aquakultury, stawów rybnych, itp. Kolejnymi produktami są spalarnie medyczne oraz spalarnie wysokiej wydajności, których odbiorcami są szpitale oraz duże firmy z branży utylizacyjnej. Projektujemy także duże instalacje, które oprócz utylizacji są w stanie odzyskiwać energię cieplną i elektryczną.

Poza tym firma VITEC od początku istnienia zajmuje się projektowaniem i wyposażeniem budynków dla zwierząt. Kompleksowo wraz z montażem dostarczamy wyposażenie dla trzody chlewnej, drobiu czy bydła. Warto postawić na nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie.

Kontakt z nami

Dane kontaktowe

  • Ulica: skrytka pocztowa 49
  • Miejscowość: Świecie
  • Tel. kom.: +48 600 832 077

Napisz do nas

  Help